Ritim İstanbul A3 BLOK Kat: 25 Daire: 135 Cevizli-Maltepe-İstanbul

Kurulum

Üyelik

Wi-fi Burada’ya üye olmak için sitemizdeki adımları takip edebilir, detaylı bilgi almak için ofisimizi arayabilir veya mail yoluyla bize ulaşarak üyelik hakkında detayları öğrenebilir ve hızlı bir şekilde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Üyelik aşamasını tamamladıktan sonra adresinize gelen Wi-fi Burada cihazınıza ait adaptörü fişe taktığınız ve network kablosunu modeme bağladınız andan itibaren hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İnternetinizi Güvenle Paylaşın

Wi-fi Burada cihazınızın kurulum aşamasını tamamladıktan sonra internetinizi kolaylıkla müşterilerinizle paylaşabiliyor olursunuz. Herhangi ekstra bir güvenlik önlemine gerek duymaksızın Wi-fi Burada güvencesiyle tüm yasal gereklilikleri yerine getirdiğinizden emin bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz.
Videoyu izleyin

Hızlı üyelik, Kolay kurulum ve Güvenli hizmet

Wi-fi Burada hizmetinin detayları, yazılım ve kurulumu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için videomuzu izleyebilir, aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir, güvenli ve yasalara uygun loglama hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kurulum Nasıl Yapılır?

Wi-fi Burada, çözüm odaklı geliştirilen yazılımı sayesinde size kolay kullanım ve rahatlık sunuyor. Bu rahatlığa ulaşmanın yolu ise Wi-fi Burada cihazınızı önce adaptör fişine takmak sonrasında ise network kablosunu modeme bağladığınızdan emin olmak. Bu adımları gerçekleştirdiğinizde Wi-fi Burada’nın size sunmuş olduğu hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kolay kurulum ve hızlı hizmet sayesinde iş yerinizde ve yaşadığınız alandaki interneti kolaylıkla paylaşıma hazır hale gelebilirsiniz.
X